Mūsu prioritāte - JŪSU DROŠĪBA!

Par mums

Apsardze un drošība – mūsdienās tas vairs nav ekskluzīvs un dārgs pakalpojums, bet gan ikdienas serviss, kas iedzīvotājiem ļauj būt drošiem par savu īpašumu arī viņu prombūtnes laikā. Pateicoties moderno tehnoloģiju attīstībai - privātmāju, dzīvokļu, biroju, tirdzniecības vietu, ražošanas vai jebkuru citu ēku un telpu īpašniekiem ir iespēja saņemt ātru un kvalitatīvu informāciju par notiekošo īpašumā. Svarīgākais kam uzticēt sava īpašuma drošību.
 
Apsardzes pakalpojumu izmantošana ir visefektīvākais veids, kā samazināt sava objekta apdraudējuma risku, novērst materiālos un morālos zaudējumus. SIA “TAIPANS” darbības galvenā prioritāte ir klientu drošība un galvenie darbības virzieni ir objektu tehniskā un fiziskā apsardze. SIA „TAIPANS” klientam piedāvā ne tikai drošus un kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus, bet arī ātru un attīstītu tehniskās apkalpošanas servisu.
 
SIA „TAIPANS” uzņēmums reģistrēts LR UR 2007.gada 28.novembrī un tā pamatdarbības veids no dibināšanas brīža ir nodrošināt klienta objektu tehnisko apsardzi, t.i. reaģēšana uz trauksmēm, kā arī apsardzes un ugunsdrošības sistēmu montāža un apkalpošana.
 
SIA “TAIPANS” uzskata par pagodinājumu piedāvāt Klientiem savus pakalpojumus drošības sfērā. Par Klientu drošību gādās pieredzējušu profesionāļu komanda, kuras darbību nodrošina mūsdienīgs tehnisks aprīkojums. Datu tīkls un centralizētās novērošanas pults (CNP) tehniskās sistēmas nodrošina nepārtrauktu objektu kontroles informācijas plūsmu ar sakaru kanālu dublēšanu, visu notikumu un mūsu personāla darbību protokolēšanu, t.sk., fiksējot audio un video ierakstus, kas dod iespēju argumentēti sniegt atskaites klientiem par notikumiem. 
 
Katrai objektu specifikai tiek izstrādāta noteikta drošības koncepcija, saskaņā ar kuru Fiziskās apsardzes dienests nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus attiecīgos specifikas objektos.
 
SIA "TAIPANS" veic arī masu pasākumu un personu apsardzi.